vzdělávání v obraze

Aktuálně

ŠIK má další novou školu v projektu!

17. října 2013

Další nově zapojenou školou ve vzdělávacím projektu ŠIK je od tohoto září i Střední škola strojírenská a elektrotechnická v Trnkově ulici v Brně. Do projektu se zapojila díky finanční podpoře společnosti SIEMENS. Tato škola patří mezi první instalovanou školu ze 3 vybraných, preferovaných škol, které si společnost vybrala pro instalaci vzdělávacího systému ŠIK. ŠIK se tak stal svým vysíláním účinnou pedagogickou pomůckou, podporou práce pedagogů i na této škole. Pan ředitel Ing. Roman Moliš uvítal možnost zapojení zejména s ohledem na možnost zvýšené propagace celé školy jako takové i jednotlivých studijních oborů.

 

 

Zapojením do projektu se škola stala i součástí Bezpečnostně informačního systému a získala svůj vlastní přístup do vysílání (možnost ovlivňovat obsah vysílání – nasazení vlastního vysílání). Ptali jsme se paní Lenky Kuchtové ze společnosti SIEMENS, proč vybrali právě tuto školu.

„Se Střední školou strojírenskou a elektrotechnickou v Trnkově ulici v Brně spolupracuje brněnský závod Industrial Turbomachinery již celou řadu let. Prvním seznámením bývá exkurze do výroby turbín, během studia si žáci v Siemens plní povinnou praxi a absolventi pak často nastupují do brněnského závodu jako zaměstnanci. Spoluprací se SŠSE tedy investujeme do budoucnosti výroby turbín v Brně.“
(Lenka Kuchtová, Communications Business Partner)

Vítejte v ŠIKu!

Enterprise a Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Odborní garanti

Výlety současnostiSiemensAgelNestleČeská zbrojovkaVýlety současnostiO2LetuškaStudy CZ