vzdělávání v obraze

Aktuálně

Zdravá výživa na školách

22. září 2015

V dnešní době na světě žijí miliony dětí, které mají zdravotní problémy kvůli špatné výživě. Česká republika bohužel není výjimkou a i z tohoto důvodu jsme začátkem nového školního roku ve spolupráci s naším generálním partnerem Nestlé Česko s. r. o. zahájili roadshow "Nestlé Healthy Kids". V rámci série přednášek navštěvujeme školy a seznamujeme žáky s tématy, jako jsou prevence rizik výživy, hygiena nebo vyváženost stravy a zábavnou formou propagujeme ovoce a zeleninu. 

Díky vhodně zvolené věkové skupině a pracovním listům se daří žáky zapojit do samotné přednášky i do následné diskuze. Všechny přednášky jsou připraveny dle metodického modelu kritického myšlení: evokace - uvědomění - reflexe, který zvyšuje úspěšnost dopadu informací. 

Jsme rádi, že ze strany vedení škol a preventistů je o přednášky velký zájem. Série přednášek proto bude na školách pokračovat až do Vánoc.

Více informací o programu Healthy Kids a možnosti zapojení Vaší školy do programu naleznete na této webové stránce.

/rsp/public/upload/nestle-healthy-kids-04.jpg/rsp/public/upload/nestle-healthy-kids-03.jpg/rsp/public/upload/nestle-healthy-kids-02.jpg/rsp/public/upload/nestle-healthy-kids-01.jpg

Enterprise a Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Odborní garanti

Výlety současnostiSiemensAgelNestleČeská zbrojovkaVýlety současnostiO2LetuškaStudy CZ