vzdělávání v obraze

Aktuálně

ŠIK vařil s šéfkuchařem

22. října 2015

Školní informační kanál spolu s Nestlé Česko s.r.o. a šéfkuchařem hotelu InterContinental, Bc. Miroslavem Kubecem představili dětem pražské základní školy Tusarova, jak by měl vypadat zdravý a chutný oběd. Pod dohledem zkušeného profesionála z oblasti gastronomie si tak děti mohly zkusit sami uvařit a také sestavit vyvážený jídelníček. Akce navázala na projekt „Nestlé Healthy Kids”, který probíhá na základních školách a zasvěcuje děti do světa správné výživy a zásad vyváženého životního stylu. 

„Edukační program Nestlé Healthy Kids běží na naší škole již od června a musím říct, že děti jsou z něj nadšené. Pozitivní reakce zaznamenáváme také u rodičů, kteří se rádi přiučí, jak doma vařit vyváženě,“ popisuje zkušenosti ředitelka základní školy, Mgr. Monika Nezbedová. Reportáž z celé akce si můžete prohlédnout níže.

Projekt Nestlé Healthy Kids probíhá ve spolupráci s Nestlé Česko s. r. o.  Do projektu se školy mohou přihlásit prostřednictvím přihlašovacího formuláře uvedeného na stránkách www.healthykids.cz. Z této akce si děti odnesly nejen zdravé recepty a kuchařskou zástěru, ale také dobrou náladu a spoustu zážitků. 


 

Enterprise a Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Odborní garanti

Výlety současnostiSiemensAgelNestleČeská zbrojovkaVýlety současnostiO2LetuškaStudy CZ