vzdělávání v obraze

Aktuálně

ŠIK se představil ředitelům škol

16. listopadu 2015

ŠIK přijal pozvání vedoucí odboru školství, kultury, sportu a sociálních služeb Magistrátu města Ústí nad Labem, paní PhDr. Janou Müllerové PhD a zúčastnil se porady ředitelů škol a školských zařízení, která se dne 21. 10. 2015 konala v prostorách ústeckého magistrátu.

Na poradě se probírala různorodá témata, od rozpočtů jednotlivých příspěvkových organizací, přes chystané změny v legislativě týkající se vzdělávání, ale také rozvojové programy nebo problematika přípravných tříd při základních školách.

V prezentaci jednatele společnosti ŠIK Ing. Pavla Popluhara se všichni přítomní hosté měli možnost seznámit se samotným projektem Školní Informační Kanál a jeho významem v oblasti vzdělávání a prevence. Jednoznačně největší ohlas měly novinky z oblasti interaktivního vzdělávání, které byly představeny ředitelům místních základních škol.

Součástí prezentace byla také ukázka video spotů, které mohli přítomní hosté konference sledovat přímo v sále na obrazovce Školního Informačního Kanálu a na projekčních plátnech. Na prezentaci poté navazovala debata o možnostech pomoci žákům a studentům vytvářet morální hodnoty, rozvíjet vlastní schopnosti a dělat lepší a kvalitnější rozhodnutí ve svém životě i budoucí profesní dráze.

/rsp/public/upload/porada-reditelu-mag-unl-11-2015-obr-01.jpg/rsp/public/upload/porada-reditelu-mag-unl-11-2015-obr-02.jpg/rsp/public/upload/porada-reditelu-mag-unl-11-2015-obr-03.jpg

Enterprise a Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Odborní garanti

Výlety současnostiSiemensAgelNestleČeská zbrojovkaVýlety současnostiO2LetuškaStudy CZ