vzdělávání v obraze

Aktuálně

Cesta do země obchodu pomůže s výběrem

15. prosince 2015

E – learning „Cesta do země obchodu je moderní výuková metoda založená na interaktivitě, která nabízí zábavnou a nestereotypní formu výuky a zvyšuje tak motivaci k učení. Tento jedinečný výukový materiál je připraven pro interaktivní tabule a ve stylu, který je cílove skupině blízký.

Příběh celého E - learningu je zasazen do prostředí maloobchodu, které je každému důvěrně známé a žákům tak umožní získané poznatky dobře pochopit.  Jednotlivé tématické celky se blíže zaměřují na konkrétní pracovní činnosti, pracovní prostředí, kvalifikační předpoklady, kompetence a základní ekonomické principy.

Pro pedagogy, kteří tento výukový materiál do svých hodin zařadí, je připraven podrobný návod k obsluze e-learningu a také odobrníky zpracovaná metodika, která uvádí, jak při výkladu postupovat. V případě zájmu o ukázkovou hodinu na Vaší škole nebo o podporu vývoje dalších výukových materiálů nás prosím kontaktujte na info@sikcz.cz. Níže se můžete podívat na video z ukázkové hodiny na ZŠ Tusarova v Praze.

Enterprise a Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Odborní garanti

Výlety současnostiSiemensAgelNestleČeská zbrojovkaVýlety současnostiO2LetuškaStudy CZ