vzdělávání v obraze

Probíhající soutěže

Soutěž VÝLETY SOUČASNOSTI (5. kolo)

Probíhá od: 04. května 2015 do: 30. června 2015

Chceš vyhrát pro sebe a své spolužáky báječný zájezd?

Tak soutěž a vyhraj 3 dny putování po okolí lázeňského města Teplice!
My tě tam s celou třídou odvezeme! 

 

Hledáme opět kreativce – fotografy a psavce! Našel jsi mezi pedagogy svého oblíbence? Je opravdu natolik výjimečný, že na školní léta s ním budeš vždycky vzpomínat? Napiš cool příběh o tom, co si se svým oblíbeným učitelem zažil a čím si tě získal. Anebo pošli fotku, která zachycuje nezapomenutelné chvíle s tvým učitelem – „učitel v akci“ – vzpomínky na školní léta, které si dokázal fotoaparátem zachytit. A pokud nemáš svého oblíbence a vzpomínky nejsou až tak pozitivní? Nevadí, napiš nám, jací učitelé na tvé škole jsou a na koho, i když ne v dobrém, nejde zapomenout.

Tentokrát vyrazíme do Ústeckého kraje. Na tebe a tvé spolužáky čeká návštěva botanické zahrady v Teplicích. Z výšky si prohlédneš město Krupka a jeho okolí, protože tě pořádně zvedneme do vzduchu na sedačkové lanovce. Pro pořádnou dávku romantiku si dojdeš na zámek Duchcov. Chladem a tvrdou dřinou na tebe dýchne štola Starý Martin, místo kde se těžila cínová ruda. Po pořádné procházce tě pak vždy čeká teplá postel v hotelu Helena a pořádný dlabanec v restauraci Sklářský sklep v Teplicích.

Tak neváhej ani vteřinu a začni fotit nebo psát!

Informace: 

  • Soutěže budou probíhat po celý rok, hrajeme celkem o 10 víkendových pobytů, 4 týdenní tuzemské pobyty. Svou účastí v jakékoli soutěži během roku soutěžíš zároveň o hlavní výhru - o 2 čtrnáctidenní zahraniční pobyty za exotikou. 
  • Zvlášť jsou hodnoceny fotografické příspěvky a své samostatné hodnocení mají i literární příspěvky. Výhrou odměníme jednu třídu za nejlepší fotku a jednu třídu za nejlepší napsaný příběh. Kritériem pro hodnocení je kreativita – samotná zajímavost příspěvku, unikátnost myšlenky či záběru. 
  • Do soutěže může třídu nominovat pouze pedagog! Jedna výhra platí pro 35 osob. 
  • Každá zapojená třída získává roční předplatné časopisu Výlety současnosti!
  • Příspěvky lze posílat jak elektronicky, tak fyzicky.
  • Pro učitele výherních tříd máme navíc připraven malý dárek! Překvapení čeká i na žáka či studenta, díky kterému celá třída zájezd vyhrála!
  • Nepřehlédněte! Podrobná pravidla soutěže!

Pro výhru stačí udělat málo - níže ve formuláři zadejte do kolonky "Vaše odpověď" odkaz na příspěvky ze serveru letecká pošta (návod v pravidlech) a vyplňte svůj email. My už se vám ozveme!

Výherci: Budou brzy zveřejněni.

Enterprise a Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Odborní garanti

SiemensKauflandŠkodaNikonBontonAxaAgelKasaNestleČeská zbrojovkaO2Výlety současnostiLetuškaStudy CZBPA sport