vzdělávání v obraze

Probíhající soutěže

Soutěž VÝLETY SOUČASNOSTI (1. kolo)

Probíhá od: 22. září 2014 do: 31. října 2014

Chceš vyhrát pro sebe a své spolužáky báječný víkendový pobytový zájezd? 
My tě tam s celou třídou odvezeme! 

 
Hledáme kreativce – fotografy a psavce! Poděl se s námi o své zážitky z léta! Napiš cool příběh nebo pošli fotku z prázdnin a vydej se s kamarády na bomba výlet. 

Tentokrát tě vezmeme do historické památky jižních Čech. Pobyt v Třeboni je zážitkem! Užij si jídlo ve vyhlášené restauraci, zavítej do známého pivovaru, projdi si krásy místního zámku. Ubytujeme tě v hotelu přímo na historickém náměstí Třeboně. Tak neseď doma a vyraz z nudy do akce! 

Informace: 

  • Soutěže budou probíhat po celý rok, hrajeme celkem o 10 víkendových pobytů, 4 týdenní tuzemské pobyty. Svou účastí v jakékoli soutěži během roku soutěžíš zároveň o hlavní výhru - o 2 čtrnáctidenní zahraniční pobyty za exotikou. 
     
  • Zvlášť jsou hodnoceny fotografické příspěvky a své samostatné hodnocení mají i literární příspěvky. Výhrou odměníme jednu třídu za nejlepší fotku a jednu třídu za nejlepší napsaný příběh. Kritériem pro hodnocení je kreativita – samotná zajímavost příspěvku, unikátnost myšlenky či záběru. 
     
  • Do soutěže může třídu nominovat pouze pedagog! Jedna výhra platí pro 35 osob. 
     
  • Nepřehlédněte! Podrobná pravidla soutěže!

Pro výhru stačí udělat málo - níže ve formuláři zadejte do kolonky "Vaše odpověď" odkaz na příspěvky ze serveru letecká pošta (návod v pravidlech) a vyplňte svůj email. My už se vám ozveme!

Souhlasím s pravidly a podmínkami soutěže. V případě, že jsem mladší 18ti let, souhlasí moji zákonní zástupci.

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Odborní garanti

SiemensRossmannKauflandŠkodaNikonBontonAxaAgelKasaNestleČeská zbrojovkaO2