vzdělávání v obraze

Soutěže

Zábava, ale i bezpečnost

Pro žáky pořádáme edukativní soutěže pro jednotlivce či celé školní kolektivy. Soutěže slouží k podpoře kreativity a napomáhají zvyšování gramotnosti v daných vzdělávacích tématech. Zároveň učí pedagogy i mládež pracovat s našimi webovými stránkami a aktivně využívat vzdělávací seriály k výuce.

Školní informační kanál využívají pro zveřejňování svých soutěží i naši odborní garanti projektu, jako např. Linka bezpečí atd. Soutěže prochází podrobnou kontrolou, a to jak v nastavování pravidel, tak v nastavení celého systému soutěží jako je vyhodnocování, účast nezletilých v soutěžích, uchovávání dat,… Všechny pořádané soutěže jsou v naprostém souladu s pravidly Úřadu na ochranu osobních údajů.  Ceny do soutěží jsou pečlivě vybírány a hodnoceny i dle etického kodexu. Ubezpečujeme tak rodiče i soutěžící o vhodnosti a bezpečnosti celého systému soutěží.

/rsp/public/upload/ukazka-ze-spotu-k-soutezi-i.jpg/rsp/public/upload/ukazka-ze-spotu-k-soutezi-ii.jpg/rsp/public/upload/ukazka-ze-spotu-k-soutezi-iii.jpg/rsp/public/upload/ukazka-ze-spotu-k-soutezi-iv.jpg

Enterprise a Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

Odborní garanti

Výlety současnostiSiemensAgelNestleČeská zbrojovkaVýlety současnostiO2LetuškaStudy CZ